AC Origins’e 1.1.0 Yaması Ekleniyor

Assassin’s Creed Origins oyunu 1.1.0 yamasına kavuşuyor. Bu yama oyuncuların pek çok sorununu çözecek. İşte detaylar…

Ekim ayında piyasaya sürülen Assassin’s Creed Origins oyun dünyasının büyük beğenisini kazandı. Fakat oyunda bulunan bazı problemler oyuncuların canını sıkıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan bazı güncellemelerle de problemler tam olarak çözülemeyince Ubisoft soluğu yeni yama yaparken aldı.

Eklenen yeni NPC ile birlikte artık düşmanlarımız bizden ne çok güçlü ne de çok zayıf olacak. Oyuncular tarafından yapılan en büyük eleştirilerden birisi de buydu. Oyuncular NPC’lerin fazla zor veya fazla kolay olduğunu ifade ediyorlardı. Ubisoft, bu duruma sunacağı yeni yama ile son verecek. Oyuncunun seviyesini algılayan ve buna göre NPC yerleştiren bir sistem bulunacak.

Görevlerdeki zorluk derecelerinde de değişikliğe gidildi. Bazı oyun hatalarında da yine düzeltmeler yapılmakta. Böylece performans anlamında çok daha iyi bir Origins bizleri bekliyor. Oyuna aynı zamanda karakterimiz için pek çok saç sakal stilinin ekleneceği de gelen bilgiler arasında. Yamanın ne zaman yayımlanacağı şu an için belli değil henüz çalışmalar sürüyor.

Cevap bırakın