Assassin’s Creed Serisinde Kaçırılmaması Gereken Bir İndirim Başladı

Günümüzün en sevilen oyun serilerinden biri olan Assassin’s Creed, Steam platformu üzerinde büyük bir indirim aldı. Her ne kadar Assassin’s Creed oyunları biraz pahalı olsada bu indirimle birlikte daha uygun fiyatlardan satın alabilmeniz mümkün. 

Assassin’s Creed serisi için bu zamana kadar pek çok oyun piyasaya sürüldü. Bu oyunlardan en sonuncusu ise Assassin’s Creed Odyssey oldu. Odyssey, çıkış yaptığından bu yana son derece ilgiyle takip edildi ancak fiyatının yüksek olması pek çok oyuncunun, oyuna erişememesine neden oldu. Ancak şimdi Odyssey’de %33’lük bir indirim var ve yeni fiyatı 207.03 TL.

Serinin bir önceki oyunu olan Assassin’s Creed Origins’in fiyatı ise çok daha makul seviyeye indi. %50 indirim alan oyun şimdi 104.50 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Origins’ten önce çıkan ve artık eskimeye yüz tutan Assassin’s Creed Syndicate ise %60 indirimle 83 TL’den satılıyor. Bu üç son oyunun dışında pek çok Assassin’s Creed oyununda daha indirim olduğunu belirtelim.  Örneğin Assassin’s Creed Unity şu an %66 indirimle 52.36 TL’den satılmakta.

Gerçekleştirilen bu güzel indirimler bir süreliğine geçerli olacak. Ardından seri tekrar eski fiyatına dönecek.