Assassin’s Creed Mirage Oyununda Üç Harfliler de Olacak

Assassin’s Creed serisinin yeni sürümünde üç harfliler de oyunda yer alacak. Bu bağlamda oyuncuları ilginç bir deneyim bekliyor.

Ubisoft firmasının oyun dünyasındaki en iyi firmalardan biri olduğunu biliyoruz. Assassin’s Creed oyun serisi ile bunu defalarca gösteren Ubisoft, seriyi her geçen gün daha çok geliştiriyor ve 2023 yılında da Assassin’s Creed Mirage isimli yeni AC oyununu resmen piyasaya sürecek.

Assassin’s Creed Mirage anlatı yönetmeni olan Sarah Beaulieu tarafından Twitter üzerinde bir paylaşım yapıldı. Söz konusu paylaşımda AC Mirage video oyununda üç harflilerin yani cinlerin de olacağını ifade etti. Basim karakteri bilindiği üzere Irak topraklarında bir suikastçi olacak ve Ubisoft, dönemin Arap kültürü üzerinde yoğunlaşarak oyuna cinler de dahil edecek.

Zaten yayınlanan bir fragmanın son saniyelerinde bunu açıkça görüyorduk. Yani atılan tweet pek sürpriz olmadı ancak videodaki yaratığın ne olduğunu ve oyunda neden var olduğunu bilmiyorduk. Buna yönelik biraz ipucu yakalamış olduk. Söz konusu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

AC Mirage video oyunu hem konsollar hem de PC platformu için piyasaya sürülecek olup, üç harflilerin oyunda ne şekilde yer alacağı ve onlarla mücadele edip edemeyeceğimiz merak ediliyor. 

Cevap bırakın