İşte Origins Sistem Gereksinimleri!

En ünlü oyun serileri denince akla gelen birkaç oyundan birisi olan Assassin’s Creed, serinin son oyunu Assasssin’s Creed Origins ile oldukça güçlü geliyor. 27 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak olan oyunun resmi sistem gereksinimleri de açıklandı.

Bizler de sizle paylaşmak istedik. Bakalım sisteminiz Assassin’s Creed Origins oynayabilmek için yeterli mi? Yoksa size sisteminizi mi yeniletecek? Gelin hep birlikte öğrenelim.

 

 

minimum sistem gereksinimleri

işlemci: Intel Core i5 2400 serisi ya da AMD FX 6350 dengi işlemciler

grafik kartı: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB ya da AMD R9 270 2 GB dengi ekran kartları

RAM: 6 GB

 

Minimum sistem gereksinimlerine denk bir sisteminiz varsa Assassin’s Creed Origins oyununu 720p çözünürlükte ve en düşük grafik kalitesi ayarlarında oynayabileceksiniz. Bizce en düşük kalite ve en düşük çözünürlük için biraz yüksek bir gereksinime ihtiyacı var gibi görünüyor. Gelelim önerilen sistem gereksinimlerine.

 

önerilen sistem gereksinimleri

işlemci: Intel Core i7 3770 ya da AMD FX 8350 dengi işlemciler

grafik kartı: Nvidia GeForce GTX 760 ya da AMD R9 280X 3 GB versiyonu dengi grafik kartları

RAM: 8 GB

 

Önerilen sistem gereksinimlerinde Assassin’s Creed Origins oyununu 1080p çözünürlükte ve yüksek grafik kalitesi ayarlarında rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunu daha akıcı ve bilgisayarınızı yormayacak şekilde oynayabilmeniz için sisteminizin ve oyunun bir SSD sürücüsüne kurulu olmasını tavsiye ediyoruz.

 

Oyunun 27 Ekim tarihinde oyuncularla buluşacağını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Assassin’s Creed Origins oyunu ile ilgili görüşlerinizi lütfen bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın. Sağlıcakla kalın.

Cevap bırakın