Assassin’s Creed Franchise Büyük Bir İndirime Girdi

Dünyanın en ünlü oyun serilerinden Assassin’s Creed, Steam üzerinde hatrı sayılır bir indirim aldı. Kısa süreliğine seriye çok uygun bir fiyattan sahip olabilirsiniz.

Ubisoft, bundan on yıl kadar önce harika bir seriye start vermişti. Assassin’s Creed isimli bu seri birbirinden güzel karakterlerin bulunduğu, farklı bir hikayeye ve oynanış kalitesine sahip bir seri olarak karşımıza çıkmaktaydı. Söz konusu seri yıllar içerisinde daha da genişledi ve günümüzde devasa halini aldı.

Seriye son olarak Assassin’s Creed Origins eklendi. Ubisoft şimdi yeni AC oyunları üretebilmek için çalışmalarına devam ederken, bir yandan da hayran kitlesini arttırmayı sürdürüyor. Steam üzerinde başlatılan yeni bir Assassin’s Creed kampanyası sayesinde oyuna çok uygun fiyattan sahip olabiliyorsunuz. Serinin pek çok oyununun içerisinde bulunduğu Assassin’s Creed Franchise paketi, Ubisoft tarafından yayınlandı ve epey uygun bir fiyattan alıcıları bekliyor. Söz konusu paketin normal fiyatı 383.98 TL iken, gerçekleştirilen yüzde 67 indirim sayesinde 124.99 TL oldu.

Eğer isterseniz Assassin’s Creed oyunlarını ayrı ayrı olarak da satın alabilirsiniz. Örneğin son çıkan Assassin’s Creed Syndicate’i oynamadıysanız, diğerlerini zaten oynadıysanız sadece Sydicate’i yine indirimli fiyattan satın alabilmeniz mümkün. Kampanya kısa süre için geçerli olacak olup Steam adresinden detaylara ulaşabilirsiniz.