Odyssey Önümüzdeki Günlerde Büyük Bir Güncelleme Alacak

Assassin’s Creed serisinin yeni gözdesi Assassin’s Creed Odyssey, çok yakında yeni bir güncelleme daha alacak. Bu güncellemenin oyun için çıkacak olan en büyük çaplı güncelleme olması bekleniyor.

Günümüzde video oyunları kategorisinde pek çok iddialı marka bulunuyor ancak Ubisoft’un yeri oldukça ayrı. Özellikle Assassin’s Creed serisiyle istikrarlı bir şekilde yoluna devam eden şirket, son piyasaya sürdüğü Assassin’s Creed oyunu AC: Odyssey’i sıklıkla güncelliyor. Bu kez gelecek olan yeni güncelleme devrim niteliği taşıyacak.

Güncellemeyle beraber oyunda Antik Yunan’a yolculuk yapılacak ve oyuncular pek çok yeni eşyaya sahip olabilecek. Hikaye açısından da önemli ölçüde değiştirilecek olan Odyssey’e pek çok yeni karakter de dahil edilecek. 300 Spartalının yaptığı savaşa tanıklık etmenizi sağlayacak olan güncelleme, Leonidas’ın dönemine giderek oyuncuların kalbini fethedecek.

Oyuna bir ikinci hikaye daha eklenecek ve bu ikinci hikayede bu kez gizemli bir kadın karakteri yöneteceğiz. Güncelleme oyuna yeni zorluk seviyeleri dahil edecek ve bu zorluk seviyelerini aşabilmek için minimum 30.seviyeye ulaşmış olmak gerekecek.

Güncelleme oyuna dev bir yaratık da ekleyecek ve bu Assassin’s Creed serisi bakımından önemli bir yenilik olacak. Oyuncular tek gözlü dev yaratıkla savaşacak ve onu alt etmek için yoğun bir çaba sarfedecek.