Assassin’s Creed Odyssey Kısa Süreliğine Hiç Olmadığı Kadar Ucuz!

Steam platformu bir indirimle daha bizleri karşıladı. Assassin’s Creed Odyssey yapımı kısa süreliğine oldukça büyük bir indirim aldı. İşte konuya dair ayrıntılar…

Steam Sonbahar İndirimleri kapsamında fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Assassin’s Creed Odyssey yapımı da indirim alan dikkat çeken oyunlardan biri oldu. Oldukça kaliteli bir yapım olan Assassin’s Creed Odyssey, normal fiyatından çok daha ucuz bir rakamdan satılıyor.

Oyunun normal fiyatı 309,00 TL iken aldığı %55 oranında büyük indirimle beraber yeni fiyatı yalnızca 139,05 TL oldu. Açıkçası bu denli fazla içeriğe sahip güçlü bir oyun bu rakamlardan biraz zor bulunabilir. Bu doğrultuda oldukça değerli bir indirim olduğunu belirtmek gerekiyor.

Kampanya sınırlı bir süreliğine geçerli olacak. Oyunun yalın halinin dışında ek içerik paketlerinde de önemli oranda indirimler bulunuyor. Bunları incelemek için oyunun resmi Steam sayfasını görüntülemenizi tavsiye ediyoruz.

Assassin’s Creed Odyssey, meşhur Assassin’s Creed serisinin son oyunu olup özellikle deniz savaşlarıyla ünlü, keşif yapabileceğiniz, bir yandan da suikastçilik kardeşliğine dair detaylara ulaşabileceğiniz oldukça güzel bir oyun. RETEKNO ailesi olarak şiddetle önerdiğimiz oyunlardan biri.

Cevap bırakın