Assassin’s Creed Odyssey Hakkında Yeni Gelişmeler Yaşanıyor!

Yakında Assassin’s Creed serisine yeni bir video oyunu daha gelecek. Bu oyunun ismi Assassin’s Creed Odyssey olacak. Oyun hakkında önemli yeni sızıntılar ortaya çıktı. 

Ubisoft, bundan uzun yıllar önce Assassin’s Creed serisinin temelini attığında seri henüz daha o zaman ilgi çekmeyi başarmıştı. Gerek farklı hikayesi gerekse kaliteli oynanışı ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran Asassin’s Creed çok sevilmişti. Şimdi seriye yeni bir oyun daha geliyor.

Asssassin’s Creed Odyssey oyunun Spartalı bir savaşçıyı yöneteceğiz. Rolüne bürüneceğimiz karakterimizin epey zor bir hayatı vardır. Geçmişinde ailesi ile bazı sıkıntılar yaşamış ve bu sebeple evlatlıktan reddedilmiştir. Bir diğer sızıntılara göre bu karakterimiz oyun içerisinde zamanla bir kahramana dönüşecek. Yani ilk başlarda istenmeyen, ailesi tarafından bile reddedilen ancak daha sonra kahramanlığa yükselen bir karakteri yöneteceğiz. Elbette oyun esnasında bunların hepsine tanık olacağız.

Bazı sızıntılara göre de oyunda karakterinizin kaderini tam anlamıyla siz belirleyeceksiniz. Yani diyalog sisteminde de bununla ilgili ciddi değişiklikler söz konusu olabilir. Assassin’s Creed Odyssey hakkındaki sızıntılar şu an için bunlarla sınırlı. Yakında oyun hakkında çok daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır.