Alto’s Odyssey, App Store’da Büyük Bir İndirim Aldı

iOS platformu için çıkışını gerçekleştiren Alto’s Odyssey, bir süreliğine büyük bir indirimle satılıyor. Kampanya bir süre için geçerli olacak.

Günümüzde akıllı telefonlar için piyasaya sürülen binlerce oyun bulunuyor. Ancak bunların çoğu farklı bir tat bırakmayı başaramıyor. Alto’s Odyssey ise bu konuda epey başarılı ve hatta tasarım ödüllerine layık görüldüğünü söyleyebiliriz. Bir oyunun atmosfer olarak çok güçlü gözükmesi için mutlaka gerçekçi grafiklere sahip olması gerekmez. Alto’s Odyssey bunu basit ve etkileyici grafikleriyle çok güzel bir şekilde gösteriyor.

Oyunun farklı ve kendisine has bir atmosfere sahip olması ve oynanış şeklinin ilgi çekici oluşu onu bir adım öne taşıdı. Şu an Apple cihazlarında oynanabilecek kaliteli oyunlardan biri olarak öne çıkıyor. Alto’s Odyssey, bir süredir App Store üzerinde yayınlanıyor. Normal fiyatı 22.99 TL olan oyun, gerçekleştirilen büyük indirimle birlikte 8.99 TL’ye indi. Oyunda 180 hedefin tamamını başarılı bir şekilde geçmeye çalışıyorsunuz. Bu engellerin içerisinde kayan yıldızlar, kum fırtınaları, çöller, akarsular, kum girdapları ve sıcak hava balonları yer alıyor.

Alto’s Odyssey’in, meşhur oyun Alto’s Adventure’un devamı olduğunu da ifade edelim. Oun iCloud, iPhone, iPad ve Apple TV platformlarından oynanabiliyor.