Destiny 2 İndirimi Bekleyenlere Müjde!

Destiny 2 oyunu için beklenen indirim geldi. Daha önce oyun için gerçekleştirilen indirim yeterince uygun olmadığı için eleştirilmişti. Fakat bugün tam anlamıyla güçlü bir indirim söz konusu. İşte haberimize ilişkin detaylar…

Popüler AAA sınıfı oyunlardan Destiny 2, Black Friday kapsamında indirim almış fakat yeterince ucuzlamamıştı. Bu yüzden de oyuncuların tepkisine neden olmuştu. Ortaya çıkan yeni gelişmelere göre artık oyun için tam anlamıyla iyi bir indirim dönemi başladı.

Destiny 2 şu an Amazon.com e-ticaret adresinden sadece 26 Dolar’a satın alınabiliyor. Oyunun normal fiyatı ise 60 Dolar. Ülkemizde de şu an Durmaplay gibi platformlardan oyunu satın almaya çalışırsanız 174 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Amazon’dan satın aldığınızda ürünü Türkiye’den satın almış olmanız da bir problem yaratmıyor çünkü bu ürün Türkiye sunucularından da rahatlıkla satın alınabiliyor. Satın alacağınız sürümü ister PlayStation ister Xbox One cihazınıza isterseniz de bilgisayarınız için alabilirsiniz. Tüm platformlar için aynı parayı ödersiniz.

İndirim standart paket için geçerlidir bunun da altını çizelim. Fakat çoğu oyuncu için zaten standart paket yeterli olacaktır. Eğer oyunu satın almaya karar verdiyseniz acele edin çünkü yakın bir zamanda indirim süreci sona erecek.

Destiny 2 Hakkında 

6 Eylül 2017 tarihinde piyasaya sürülmüş birinci şahıs nişancı oyunudur. PC için ise 27 Ekim 2017’de çıkmıştır. Geliştiricisi Bungie, yapımcısı ise Activision’dur.  Güçlü grafiklere sahip bir bilim kurgu oyunudur.

 

Cevap bırakın