Apple AirPower Hakkında Sıcak Gelişme!

Apple, bir süredir merakla beklenen ve bazı tartışmalara da neden olan AirPower ürününü önümüzdeki üç ay içerisinde satışa çıkaracak gibi gözüküyor. Buna dair önemli gelişmeler yaşandı.

Popüler teknololoji şirketlerinden Apple, uzun bir süredir AirPower üzerinde çalışmalar sergiliyor. Ancak cihaz ile ilgili beklenen tanıtım henüz gerçekleştirilmedi. Çıkış tarihi belirlenemeyen cihazın neden bu kadar uzun zamandır hazır edilemediği de ortaya çıktı.

Bilgilere göre Apple, AirPower cihazında bazı teknik problemler yaşıyor. Bu problemleri gidermek için  uzun bir çalışma sergileyen Apple, bu sebeple bir çıkış tarihi paylaşmaktan da kaçınıyor.

Şirketin önümüzdeki süreçte AirPower ile ilgili net bir açıklama yapması beklenirken, bu konuda önemli bir sızıntının açığa çıktığını belirtmek gerekiyor. Sızıntılara göre önümüzdeki Eylül ayında AirPower resmen raflarda olacak. AirPower sayesinde pek çok Apple cihazı kablosuz olarak aynı anda şarj edilebilecek. Böylece kullanıcılar için çok büyük bir kolaylık sunacak olan Apple, bu sistemi kurabilmek için derinlemesine çalışıyor.

AirPower hakkındaki yeni bilgiler şimdilik bunlarla sınırlı. Önümüzdeki dönemde AirPower teknolojisiyle ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacağı merakla bekleniyor.