Bedava İnternet Kazanabileceğiniz Uygulamalar

Bu içeriğimizde bedava internet hakkı kazanmanıza yarayan uygulamalar ile ilgili olarak bilgiler veriyoruz.

İnternet paketleri normal şartlarda ücretli olarak elde edilebilmekte olup, internet kazandıran bazı uygulamalar sayesinde ücretsiz olarak internet kullanabiliyorsunuz.

Tarifenizdeki internet paketi ihtiyacınızı tam olarak karşılamamakta ise ücretsiz internet kazandıran bazı uygulamaları kullanabilirsiniz.  Bu noktada kullanabileceğiniz programlar vardır.

BiP

Anlık mesajlaşma uygulaması olan BiP, özellikle WhatsApp uygulamasındaki gizlilik konusundaki şüpheler nedeniyle kullanıcılar alternatif bir uygulama aradıklarında oldukça ilgi gördü. Turkcell tarafından sunulan BiP uygulaması, mesaj yazdıkça ve gruplara katıldıkça bol bol internet kazanmayı mümkün hale getirmektedir. Hem masaüstü bilgisayarlardan hem de mobil cihazlardan kullanılabilen BiP, ücetsiz mesaljaşma ve Turkcell abonelerine özgü ücretsiz internet imkanı vermektedir.

Paycell

Harcama yaptıkça puan kazandıran bu sistemde kazandığınız puanlarla hediye çekleri ile internet paketlerine erişebilirsiniz. Aynı zamanda konuşma paketleri ve alışveriş kuponları da elde edebileceğiniz bir sistem olup avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör

Turkcell kullanıcılarının akıllı telefonunda bulunması gereken Dijital Operatör, farklı kampanyalar ile bol bol internet dağıtmaktadır. Özellikle Salla Kazan platformu ile ve Hediye Havuzu fonksiyonu ile bunu sağlayan uygulama, bu noktada kullanıcılara iyi bir hizmet sunmaktadır.

Türk Telekom Online İşlemler

Türk Telekom kullanıcılarına özel olarak sunulan online işlemler platformu, internet kazandıran uygulamalar arasında oldukça popülerdir. Her hafta Sil Süpür isimli Türk Telekom kampanyasına katılarak bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Cevap bırakın