Bir Akıllı Telefon ile İnternet Sitesi Kurmak İçin Yararlanabileceğiniz Araçlar

Yeni içeriğimizde yalnızca bir akıllı telefonla nasıl internet sitesi açabileceğinizi ele aldık. İşte internet sitesi kurmanıza yarayacak olan araçlar…

Günümüzde akıllı telefonlar o kadar gelişti ki insanlar artık bilgisayar yerine akıllı telefon sahibi oluyor. Pek çok kullanıcının bir bilgisayarı bulunmuyor ve bunun yerine işlerini akıllı telefonlar aracılığıyla hallediyor. Bazı işlerin ise akıllı telefonlar ile yapılamadığını düşünebilirsiniz. Örneğin internet sitesi açmak için mutlaka bir bilgisayar gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz ancak öyle değil. Günümüzde akıllı telefonlarla da kolay bir şekilde hazır araçlar ile internet sitesi kurulabilmekte.

Akıllı telefonlardan internet sitesi kurabilmek için yararlanabileceğiniz bazı araçlar olup bunları şimdi sizler için el alalım:

GoDaddy

En popüler internet sitesi oluşturma ve domain, hosting platformlarından olan GoDaddy, akıllı telefonlar için bir mobil uygulamaya da sahiptir. Mobil uygulamasını indirerek basit bir şekilde birkaç adımda internet sitesi oluşturabiliyorsunuz.

Webbly

Android cihazlarda kullanabileceğiniz internet sitesi kurma araçlarından bir diğeri de Webbly olup, Webbly servisi ile telefonunuzdan kolayca internet sitesi açabiliyorsunuz.

WordPress

Günümüzün en popüler internet sitesi scriptlerinden WordPress, akıllı telefonlardan internet sitesi kurabilmeniz için de hizmet sağlamaktadır. WordPress, çok fazla sayıda eklenti ve tema desteğiyle, ücretsiz olmasıyla ve daha pek çok özelliğiyle en çok kullanılan araçlardan biridir.

Cevap bırakın