Bitcomet İle Dosya İndirme Yöntemi

Bitcomet uygulaması ile dosya indirmek için aşağıdaki adımları  takip ediniz;

  1. İlk olarak bir Bitcomet uygulaması edinmeniz gerekiyor. Bitcomet uygulaması tamamen ücretsizdir ve internet üzerinden kolayca erişilebilir. Bitcomet programını arama motorundan aratıp bilgisayara indiriniz.
  2. Bitcomet kurulumunu gerçekleştirdikten sonra bir dosya indirmek için hazır hale geldiğinize göre indirmek istediğiniz dosyayı ndirip ardından çift tıklayın. Eğer Bitcomet yüklememiş olsaydınız dosyaya çift tıkladığınızda Microsoft Windows size o dosyayı açabilecek bir uygulamasının olmadığını ifade edecekti. Ancak Bitcomet yüklediğiniz için doğrudan Bitcomet sayfasına yöneleceksiniz.
  3. Karşınıza Şimdi İndir gibi seçenekler çıkacak. İndir butonuna bastığınız anda Bitcomet ekranından dosyanın indirildiğini göreceksiniz.
  4. Dosyanın indirilme hızı gibi bilgiler de yazacağından bu bilgileri incelemenizde yarar var. Bazen dosya indiriliyor sansanız da aslında indirme bir türlü başlamamış olabiliyor.
  5. İndirilen dosyalar genellikle C/Downloads klasörüne gönderilir. Söz konusu bölüme bakarak Bitcomet ile indirdiğiniz dosyaları keşfedebilirsiniz.

Cevap bırakın