Deluxe Güncellemesi Bitmoji Uygulamasını Renklendirecek

Yeni güncelleme ile birlikte Bitmoji çok daha fonksiyonel bir hale bürünüyor. Avatar kişiselleştirmeleri için sayısız yeni özellik kullanıcılarla buluşacak.

Snapchat ekibinin sahip olduğu Bitmoji ugyulaması gelişiyor. Bitmoji için yapılan yeni güncelleme ile birlikte onlarca yeni avatar eklendi. 50 saç rengi ve saç şeklinin eklendiği uygulama, 40 ten rengi ile de 2 milyardan fazla tamamen özgün şirin avatarlar oluşturulabilmesini sağlıyor. Kullanıcılar bu özelliklerin eklenmesini uzun zamandır istiyordu ve sonunda oldu.

Gençler Bitmoji uygulamasını çok sevmişti ve bunun üzerine Bitmoji Deluxe isimli özellik sunuluyor. Bu uygulama, açıkladığımız yeni özellikler ile renklendiriliyor. Bimoji uygulaması Play Store gibi mağazalarda bir süredir yerini aldı. Bitmoji ile kendinizi anlatan hikayeler, avatarlar oluşturabiliyor, büyük çıkartma albümleri seçip, kişiselleştirip sohbetlerde kullanabiliyorsunuz.

Bimoji uygulamasının yeni özelliklerini kullanabilmek için Ayarlar alanına gidin ve Avatar Tarzını Değiştir seçeneğine tıklayın. Oradan yeni özellikleri içerisinde barındıran kendinize has bir avatar tasarlayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın