Snapchat Silinen Mesajları Geri Alma Yöntemi

Popüler sosyal medya uygulamalarından Snapchat üzerinde silinen mesajları geri alabilirsiniz. Bunun için hangi yöntemleri uygulamanız gerektiğiyle ilgili olarak bilgilere yer veriyoruz.

Özellikle gençler tarafından yaygın bir şekilde kullanılmakta olan Snapchat platformunda mesajlar normalde otomatik silinmektedir ancak dileyen kullanıcılar 24 saatliğine mesaj kaydı yapabilmekte ve böylece önemli olan mesajları muhafaza etmektedir. Peki Snapchat üzerinde silinen mesajları geri alabilmek için uygulanması gereken yöntemler nelerdir?

Snapchat Silinen Mesajları Geri Alma Yöntemleri:

İlk olarak laptop veya masaüstü bilgisayarınızı açarak USB yıldırım kablosu ile Android telefona bağlantı kurunuz. Android telefonla bilgisayar bağlantısını kurduktan sonra Android içeriğine ulaşmalısınız ve cihaz içerisindekileri bağlantı sağlanan laptop veya masaüstü bilgisayar aracılığıyla görüntülemelisiniz. Tüm verinin dosya ve klasörlerin görüntülendiği telefonun depolama alanına girerek Android klasörüne tıklayınız. Android klasörleri içerisinden Data kısmını bulup tıklayınız. Sonrasında  “com. Snapchat.android” kısmına tıklayarak Snapchat üzerindeki mesajlara ulaşmanız mümkündür.

Bu yöntemin dışında üçüncü taraf uygulamalarını örneğin Dumpster’i kullanarak da silinen mesajları geri götürme yapabilirsiniz ancak üçüncü taraf uygulamalara başvurmaktansa yukarıda yöntemi daha çok öneriyoruz çünkü daha güvenli bir yöntem olacaktır.

Cevap bırakın