Blu X Link Akıllı Saat Kavramına Yeni Bir Bakış Açısı Kazandırıyor

Blu X Link isimli yeni bir akıllı saat piyasaya sürdü. Söz konusu saatin çalışması için telefonlarla etkileşim kurması gerekmiyor. Bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan kullanılabilen modelin pek çok yeni özelliği bulunuyor. 

Günümüzde giyilebilir teknoloji kategorisinde ciddi gelişmeler yaşanıyor. Son zamanlarda çok fazla şirket akıllı saat alanına dahil oldu. Bu durum kuşkusuz pazardaki rekabetin daha çok artmasını sağlıyor ve kullanıcı yararına gelişiyor. Yeni Blu X Link akıllı saat modeli, 2G bağlantı desteği sunuyor ve SIM kart desteği içeriyor. Cihaz 1.1 inç büyüklüğünde IPS ekrana sahip. Ürünün ekranı suya ve toza karşı özel bir dayanıklılığa sahip. Böylece belli bir  derinliğe kadar denizde de kullanabilmeniz mümkün.

Bluetooth desteği bulunan Blu X Link, hali hazırda Amazon internet sayfası üzerinde indirimle sunulmakta. Normalde 100 Dolar fiyat etiketiyle sunulan model, bir süre için 60 Dolardan listeleniyor. Hali hazırda yurt dışında ön sipariş aşamasında olan model, tam olarak 6 Haziran’da satılacak. Yani şu an satın almanız halinde cihaz size 6 Haziran’da kargolanacak. Büyük bir olasılıkla indirimde bu tarihe kadar geçerli. Dolayısıyla şu an ön sipariş aşamasında olduğu için bir indirim söz konusu.