Apple Watch 3 Akıllı Saat Ne Zaman Çıkacak?

Apple’ın en başarılı akıllı telefon serisi olacak olan iPhone 8 modeli akıllı telefonların tanıtımı için artık çok kısa bir süre kaldı. Yeni akıllı telefonların muhtemelen Ağustos ayından sonra Eylül ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Yeni modellerin tanıtılmasıyla beraberse telefonların tüm detaylarını öğrenmek mümkün olacak. iPhone 8 modeli olarak tanıtılacak olan yeni serinin etkinliğindeyse birçok yeni ürünün de tanıtılması bekleniyor. Bu yeni ürünlerden birisi de Apple Watch 3 akıllı saatleri olacak. Teknoloji devinin en başarılı akıllı saat modeli olarak şimdiden konuşulmaya başlanan Apple Watch 3 akıllı saatlerinin ne gibi özelliklere sahip olacağı konusundaysa yeni bilgiler ortaya çıkıyor.

Apple Watch 3 Akıllı Saat İddialı Geliyor

Elde edilen ilk bilgilere göre akıllı saat üzerinde sistemsel birçok değişiklik olacak. Zaten WWDC 2017 etkinliğinde de gördüğümüz gibi Apple Watch 3 içerisinde yeni akıllı saat işletim sistemi watchOS 4 bulunacak. İşletim sistemi konusunda yeni yazılımlara adım atacak olan markanın donanımsal olarak da çok daha başarılı bir akıllı saat olması bekleniyor. Apple Watch 3 içerisinde yer alan teknolojiler konusunda da elde edilen bilgiler yok değil.

Apple Watch 3

Öncelikle yeni seri akıllı telefonların içerisinde yeni sensör kullanımlarının yapılması bekleniyor. Uyku izleme ve şeker ölçer gibi ekstra teknolojilere sahip olacak olan yeni modelin, anlık kullanıcı verilerini de anında akıllı telefona aktarabileceğinden söz ediliyor. Apple Watch 3 sayesinde artık anlık kalori takibi yapılması ve günlük sağlık verilerinin de doğrudan akıllı telefonlara aktarılmasının da önünün açılacağı belirtiliyor.

Muhtemelen LTE teknolojili akıllı saatleri göreceğimiz gibi çok daha sağlam akıllı saatlerle de buluşmuş olacağız. iPhone modelleriyle tam uyum içerisinde çalışacak olan Apple Watch 3 hakkında daha fazla bilgiyi de iPhone 8’in tanıtılacağı etkinlikte görmek mümkün olacak.

Cevap bırakın