Call of Duty: Black Ops 4 Oyunu Yeni Bir Güncelleme Aldı

Call of Duty: Black Ops 4’e yüksek boyutlu bir güncelleme çıktı. Bu güncellemeyle beraber oyun çok daha keyifli ve hatasız bir hale geliyor. İşte ayrıntılar…

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan Call of Duty, yıllardır severek oynanıyor. Serinin yeni oyunlarından Call of Duty: Black Ops 4, yüksek dosya boyutuna sahip büyük çaplı bir güncelleme aldı. 9.4 GB’lık dev güncelleme, oyunu çok daha iyi bir seviyeye getiriyor.

Güncellemeyle birlikte oyunda yer alan yeni popüler silahlar yeni harita olan Nuketown’a dahil edildi. Silah dengeleri konusunda da ince ayarlar yapılırken, SG12 Strobe Ligt, SMGs, Titan ve Cold Blooded silahlarının dahil edilmiş olması dikkat çekiyor.  Flaş sürelerinde de %25 oranında bir azaltma yapıldığını ve böylece daha rekabetçi bir oynanış sağlandığını belirtelim.

Oyun ile ilgili özellikle de çöktüğüne dair bazı eleştiriler vardı. Geliştirici ekip konu üzerine eğildi ve oyunda nadir de olsa zaman zaman kullanıcıların karşısına çıkan ve sinir bozucu olan çökme problemini büyük oranda düzeltti.

Nuketown, 13 Kasım tarihinde oyunculara sunulmuş olup şu ana kadar büyük bir beğeni kazandı. Etkileri uzun bir süre daha devam edecek gibi gözüküyor.