Call of Duty Modern Warfare 2’de Hızlı Seviye Atlama Metotları

Popüler savaş oyunlarından Call of Duty Modern Warfere 2’yi oynarken bu unsurlara dikkat ederek hızlı bir şekilde seviye atlayabilirsiniz. İşte detaylar…

Infinity Ward ekibinin bir oyunu olan Call of Duty Modern Warfare II, CoD serisinin on dokuzuncu oyunudur. Piyasaya sürülme tarihi 28 Ekim 2022 olan video oyunu, gerek grafikleri gerek oynanış sistemiyle dikkat çekmekte olan yapımlardan biridir.

Silah eklentileri ile kamuflaj zorlukları silah seviyesine göre gelmekte olup, bununla beraber her eklenti uyumlu herhangi bir silahla kullanılabilmektedir.  Seviyenizi yükselttiğiniz zaman yeni silahlara, teçhizatlara, alan yükseltmelerine ve çeşitli avantajlara erişiminiz olur. İlk rütbeden 55. Rütbeye değin her rütbe daha fazla XP gerektirmektedir.

Oyun içerisinde XP kazanabilmek için yapılabilecek en temel şey düşman öldürmektir. Bir düşman öldürdüğünüz zaman 100 XP kazanırsınız. Hızlı seviye atlamanın temel yolu ise double XP tokendir. Söz konusu tokenler hem seviye hem de silah seviyesinin artırılması için kullanılabilir. Jetonlar oyun sonunda toplam XP toplamını iki kat kadar artırır. Seferberliği bitirdiyseniz sınırlı sayıda jetona erişim sağlarsanız ve bir süre sonra süreleri dolar.

Günlük görevler

Oyun içerisinde günlük görevleri ve bonus görevleri yerine getirmek önem arz etmektedir. Günlük görevler kapsamında gün içerisinde üç görev verilmektedir ve birini bitirdiğiniz zaman 2500 XP elde edersiniz. Görevler genelde belirli sayıda olan düşmanı yenebilmek, keskin nişancı olarak başarılı atışlar yapmak üzerine kuruludur. Üç günlük mücadele görevlerini yapmanızın ardından da bonus mücadeleye erişim sağlarsınız. Bonus mücadele daha yüksek öldürme toplamlarına sahip olup, tamamladığınız zaman 10000 XP elde edersiniz.

Performans

Kuşkusuz ki performans yani ne kadar iyi bir oyun ortaya koyduğunuz ne kadar XP kazanacağınız konusunda doğrudan bir etkiye sahiptir. Hızlı olarak seviye kazanabilmeniz için free fol all, team deathmatch, kill confirmed gibi modları oynayabilirsiniz. Konuya ilişkin görüşlerinizi ve eklemek istediklerinizi hemen alt kısımda yazan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Cevap bırakın