Call of Duty Black Ops 4 Zombi Moduyla Ürkütecek!

Dünyanın en ünlü oyun serilerinden biri olan Call of Duty, Black Ops 4 oyunu ile kaldığı yerden devam edecek. Peki Call of Duty Black Ops 4 nasıl bir oyun olacak? İşte yayınlanan yeni fragman…

Fragmandan da görebileceğiniz üzere Call of Duty Black Ops 4, zombilerle dolu, aksiyon dozajının her daim yüksek olduğu bir hikaye modunu bizlere sunacak.

Önce bir grup askerle gemi hapishanesinin içerisine giriyoruz ve orada zombilerle karşılaşıyoruz. Zombiler o kadar fazla ki kahramanlarımız ne kadar uğraşırsa uğraşsın zombilerden yakayı sıyırmayı başaramıyorlar.

Black Ops 4, son zamanlarda çok yoğun bir ilgi gösterilen Battle Royale modunu da bizlere sunacak. Genel olarak aksiyona doymak isteyen tüm oyuncuların iştahını açan bir oyun olacak.

Peki Call of Duty Black Ops 4 ne zaman çıkacak?

Oyun 12 Ekim 2018’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Black Ops 4 bir devrim niteliğinde

Call of Duty serisi her ne kadar FPS oyunlarından ibaret olsada bu seride hikaye her zaman  önemli olmuştur. Fakat Black Ops 4’te belirgin bir ana hikaye modu bulunmayacak. Bunun altında yatan temel sebebin son zamanlarda Battle Royale gibi online modlara çok fazla ilgi duyulmasıyla alakalı olduğunu düşünüyoruz.  Ancak hikaye modundan daha çok hoşlanan oyuncu kitlesinin de azımsanmayacak kadar çok olduğu da bir gerçek. Özellikle Call of Duty hayranlarının ağırlıklı olarak hikaye modlu oyunları seven eski tip oyuncular olduğu düşünülürse Black Ops 4 geliştiricisi biraz sıkıntı yaşayabilir.