Counter Strike: Global Offensive Bir Hafta Boyunca Yüzde 50 İndirimde

Oyun dünyasının gelmiş geçmiş en ünlü serilerinden Counter Strike, genci yaşlısı, kadını erkeği herkes tarafından severek oynanıyor. dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan seride şimdi önemli bir fırsat var.

Steam platformunun sahibi olan Valve, aynı zamanda Counter Strike serisini de ortaya çıkaran tüzel kişilik. Şu sıralar Steam Yaz İndirimleri ile meşgul olan Valve, kendi ürettiği oyunlarda da indirimler yapmayı ihmal etmiyor. Counter Strike serisi için sunulan önemli indirim de buna güzel bir örnek.

Counter Strike serisinin son oyunu olan Global Offensive (Kısaca tabiri ile CS GO) şimdi yüzde 50 indirimde, 5 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerli olacak indirim kapsamında oyuna 12.50 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Counter Strike Global Offensive oyununun dışında pek çok CS oyunu da çok cazip fiyatlardan satılıyor. Hatta gelmiş geçmiş tüm Valve oyunlarını ve onlar için çıkan ek içerikleri kapsayan Valve Complete Pack’te inanılmaz avantajlı bir fiyattan satıldığını belirtelim. Normal fiyatı 358.00 TL olan paket, yüzde 92 indirimle 26.86 TL’ye indi.  Bu Steam tarihinin gelmiş geçmiş en büyük indirimlerinden biri.

Valve Complete Pack’te toplam 19 Valve oyununun yer aldığının da altını çizelim.