Crying is not Enough Çıkışını Gerçekleştiriyor!

Oyun dünyası gerilim ve aksiyonun harmanlandığı yeni bir oyunla daha karşı karşıya. Crying is not Enough kısa bir süre içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

İkinci şahıs kamera açısından oynanan, etkileyici efektlere sahip olan yeni oyun Crying is not Eough’un çıkmasına artık çok az bir zaman kaldı. Oyunun çıkış tarihi 8 Haziran olarak açıklandı. Bu durumda sadece günler sonra oyuna ulaşabileceğiz.

Crying is not Enough, zombi tehlikesinin bulunduğu, zombi ve aksiyon temalı oyunlardan biri. Fakat gerilim öğesinin genel olarak çok daha baskın olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle oyunun çoğunluğu binaların, dar koridorların içerisinde geçtiği için oynarken daha bir gerileceksiniz. Çünkü her an bir yerden bir şeyler çıkma tehlikesi ile tetikte olacaksınız. Çünkü zombiler binaların içerisinde de sizi bulmaya çalışıyor olacak. Oyunda bizden istenilen bazı nesneleri bulmamız gerekecek.

Şimdi geldik Crying is not Enough’un aksiyon tarafına… Oyunda silahlar edinebilecek ve bunları zombilere karşı kullanabileceksiniz. İşte oyun bu noktada korku yapımlarından ayrılıyor. Birbirinden çeşitli ateşli silahlarla zombileri öldürerek ilerleme imkanınız bulunuyor. Oyundaki vahşet düzeyinin çok yüksek olduğunu, bu yüzden de 18 yaşından küçüklerin oynamaması gerektiğini belirtelim.