Cyberpunk 2077 Oyununda Saygınlık Kazanma Yöntemi

Bu içeriğimizde Cyberpunk 2077 isimli video oyununda saygınlığınızı artırabilmek için uygulayabileceğiniz yöntemlerle ilgili olarak bilgilere yer vermekteyiz.

Popüler video oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 içerisinde saygınlık kazanabilmek için bazı unsurlara dikkat etmek gerekmektedir. Oyun içerisinde ne kadar saygın olacağınız tamamen sizin elinizdedir ve bunun için tercih edebileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır.

Cyberpunk 2077 saygınlık kazanma yöntemleri:

İlk bahsedeceğimiz yol polisle iş birliği yapmayı denemenizdir çünkü oyun içerisinde şehirde polis ile çeteler arasında çatışmalar olduğu dikkatinizi çekmiştir ve bu çatışmalara polislerin yanında olarak katılırsanız yani polisler ile birlikte suçlulara karşı savaşırsanız bu sayede saygınlığınız artacaktır ve bunun yanında NCPD size bir miktar para verecektir.

Uygulayabileceğiniz diğer yöntem de aranan suçluları ölü veya diri olarak yakalayıp polislere teslim etmektir ve olay yerindeki kanıtlara el koymaktır. Böylece saygınlık, para ve nadir eşya elde etmiş olursunuz. Çetelerin peşinden gidip onları durdurmaya ve etkisiz hale getirmeye de çalışabilirsiniz ancak bunun son derece tehlikeli bir yöntem olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Oyun içerisinde yardıma muhtaç insanlar gördüğünüz zaman onlara yardım etme yolunu seçiniz. Böylece saygınlığınız artar. Genel olarak sivillere yardım eden bir tavır içerisinde büründüğünüz taktirde oyunda saygınlık kazanmaya başladığınızı görebilirsiniz.

Cevap bırakın