Cyberpunk 2077 Yeni Yıla İndirimli Olarak Giriyor

Video oyunlarından Cyberpunk 2077 yeni yılda büyük bir indirim alarak oyuncuların karşısına çıkıyor. İndirime giren video oyununu 5 Ocak günü akşamına kadar cazip fiyatlardan almak mümkün hale geldi.

CD Projekt RED tarafından sunulmakta olan video oyunu Cyberpunk 2077 için Steam platformu üzerinde yeni bir indirim meydana gelmiş durumda. Oyun yılbaşı nedeniyle yeni indirimle karşımıza çıktı. Normal fiyatı 249,00 TL olan video oyunu %50 oranında indirim aldı ve böylece fiyatı 124,50 TL’ye düştü.

Yeni yıla artık sayılı günler kaldı ve pek çok video oyununda yeni yıla özel olarak indirimler sunuluyor. Bu bağlamda Cyberpunk 2077 video oyunu için de büyük bir indirim meydana gelmiş oldu. İndirim 5 Ocak akşamına kadar devam edecek. Böylece oyunu normalde olduğundan çok daha cazip bir rakamdan edinmek mümkün oldu.

CD Projekt Red firmasının yakın zamanda The Witcher serisi için yeni oyunlar piyasaya süreceği de bilinmektedir. Ancak elbette söz konusu yapımların net çıkış tarihleri şu an için mevcut değildir ve şu an CD projekt RED oyunu oynamak istiyorsanız ve Cyberpunk 2077’yi hala oynamadıysanız güzel bir fırsat olduğunu ifade edebiliriz.

Cevap bırakın