Dead By Daylight Büyük Bir İndirime Girdi

Popüler video oyunlarından biri olan Dead By Daylight, Steam platformu üzerinde çok büyük bir indirim aldı. Kısa bir süreliğine oyunu normalde olduğundan çok daha uygun bir rakamdan alabilmek mümkün.

Steam üzerinde bazen popüler oyunlarda hatrı sayılır indirimler gerçekleştirildiğini görüyoruz. Dead By Daylight için de aynı durum söz konusu oldu. Normal fiyatı 31,00 TL olan Dead By Daylight oyunu yüzde 60 oranında indirim aldı ve böylece yeni fiyatı 12,40 TL oldu.

Dead By Daylight için gerçekleştirilen indirim 7 Ağustos akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. Dead by Daylight – Silent Hill Edition içeriğinde de yüzde 47 oranında indirim olduğunu ve kısa süreliğine 51,93 TL’den satıldığını belirtelim.

Dead by Daylight – Silent Hill Edition paketinin içerisinde hem oyunun kendisi hem de oyun için çıkan ve çıkacak olan tüm indirilebilir içerikler bulunuyor. Bu bağlamda Dead By Daylight evrenine çok meraklı olan oyuncuların Dead by Daylight – Silent Hill Edition paketini satın alması daha avantajlı gözüküyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için Dead by Daylight resmi Steam sayfasına giriniz. Steam üyeliğiniz olduğu taktirde alışverişe başlayabiliyorsunuz.

Cevap bırakın