Dead By Daylight Oyununa Yüzde 60 İndirim Uygulandı!

Dead By Daylight isimli video oyununa yönelik olarak büyük bir indirim uygulanmış olup, Steam platformunda oyun %60 oranında indirimli olarak satılmaya başlandı. İşte habere dair tüm detaylar…

Zaman zaman kayda değer video oyunu indirimlerini sizlerle buluşturuyoruz ve bu sefer de sevilen oyunlardan biri olan Dead By Daylight hakkında uygulanan indirim fırsatından bahsedeceğiz. Oyun %60 oranında indirim aldı ve böylece oldukça cazip rakamlardan satılmaya başlandı. Normal fiyatı 149,00 TL olan oyun %60 indirimle beraber 59,60 TL’ye düştü!

Piyasaya sürülme tarihi 14 Haziran 2020 olan video oyunu Dead By Daylight, hayatta kalma ve korku temalı, çok oyuncu modu desteği olan, dönemine göre etkileyici grafiklere sahip olan bir yapımdır ve şimdi uygulanan indirimle beraber de gayet cazip hale geldiğini söyleyebiliriz.

Dead By Daylight yapımı için uygulanan indirim fırsatı 16 Mart 2023 günü akşamına kadar geçerli olacak.

Ücretsiz oynama fırsatı da sunuldu

Dileyen oyuncular Dead By Daylight oyununu direkt olarak satın almak yerine ücretsiz olarak deneme fırsatına da sahip durumda. Oyuncular Steam üzerinden oyunu ücretsiz olarak indirerek dört gün boyunca herhangi bir ücret ödemeksizin deneyebilir ve ardından oyunu satın almak isterlerse de indirimli olarak satın alabilirler.

Cevap bırakın