Dead Maze 10 Gün İçinde Oyuncularla Buluşacak

Daha önce yayımlanan fragmanı ve oynanış stili ile dikkat çeken bir oyun olan Dead Maze, 10 gün içinde oyunculara sunulacak. Piyasaya sürülmesi merakla beklenen oyun hakkında yeni pek çok bilgi daha var.

Dead Maze, iki boyutlu kuş bakışı olarak oynanan nispeten eski grafik yapısına sahip olan bir oyun fakat içerisinde bulunan oynanış sistemi ve fragmanları ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Son zamanlarda bu tarz oyunlara yoğun bir ilgi gösteriliyor.

Güzel bir MMO deneyimi yaşatabilmek için yola çıkan Dead Maze geliştiricisi, bu oyunu herkesin ulaşabilmesi amacıyla ücretsiz olarak dağıtacak. Bu da açıkçası oyun dünyasında alışık olduğumuz bir durum değil. Ancak büyük bir olasılıkla oyunda mikro ödeme sistemi yer alacak veya sonradan dahil edilecektir. Oyun 13 Şubat 2018 tarihinden itibaren Steam’de çıkacak. Oynayabilmek için Steam uygulamasına ve internet bağlantısına sahip olmanız yetecek.

Zombi temalı bir oyun olan Dead Maze, böyle bir ortamda hayatta kalmanızı gerektirecek yapıdadır. Zombilerin arasından hayatta kalmak ve envanterinizi sürekli geliştirmek zorundasınız. Oyunda öldüğünüz zaman envanterinizin de sıfırlanması sizi epey zorlayabilir.  Oyunda çok sayıda harita bulunacak ve öldüğünüz zaman envanteriniz öldüğünüz noktada kalacak. Fakat envanterinize erişebilmek için çok uğraşmanız gerekecek. Size envantere dönene kadar başka bir oyuncu envanterinizi alabilecek.

Cevap bırakın