En Özel iPhone X Kılıfları!

Apple firmasının son göz bebeği olan akıllı telefon modeli iPhone X bu yılın en çok ilgi gören telefonlarından biri olacağa benziyor. Ancak özellikle ülkemizde 6000 lirayı aşan fiyatıyla iPhone X çok pahalı bir oyuncak!

 

 

Hal böyle olunca bir akıllı telefona 6000 liradan fazla para harcayan kullanıcılar telefonlarının güvende olmasını isteyecek. Bunun için kılıf üreticileri de ellerini çabuk tutmuş ve birbirinden özel iPhone X kılıflarını çoktan üretmişler bile!

Bu yazımızda sizler için en kaliteli ve özel iPhone X kılıflarını derledik. Hazırsanız başlayalım.

 

 

Karat Petals iPhone X kılıfı

Case-Mate tarafından sunulan bu kılıf renkli çiçeklerle bezenmiş arka planı ile hem göze hitap ediyor hem de kaliteli yapısıyla telefonunuzu düşme tehlikelerinden koruyor. Fiyatı ise 60$.

 

 

Survivor Cüzdan iPhone X Kılıfı 

Fazla söze gerek yok. Hem güçlü bir tam koruma sağlıyor hem de kartlarınızı telefon kılıfınızın içerisinde tutabiliyorsunuz. Bizce oldukça kullanışlı ve şık görünüyor. Fİyatı ise 40$.

 

 

Youmaker iPhone X kılıfı

Görünüş olarak bir banka kasasına benzeyen bu kılıf telefonunuzu darbelerden oldukça başarılı bir şekilde koruyabiliyor. Üstelik arkasındaki minik stand sayesinde telefonunuzu masa üzerine koyarak dikey konumda da kullanabiliyorsunuz. Fiyatı ise oldukça uygun, sadece 18$.

iPhone X almayı düşünüyor musunuz? Eğer alırsanız bu kılıflardan hangisi ile kullanırdınız? Telefon sizce 6000 lirayı aşan fiyatını hak ediyor mu? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sağlıcakla kalın.

Cevap bırakın