EVE Online Adeta Yıllara Meydan Okuyor

EVE Online serisi, oyuncular için özel bir yere sahip olan serilerden birtanesi. Söz konusu seri hakkında önemli gelişmeler yaşanıyor. İşte ayrıntılar…

CCP Games tarafından oyunculara yeni bir müjde verildi. Ünlü oyun serilerinden EVE Online’a yeni bir ek paket geliyor. Söz konusu ek paketin ismi ise Eve Online: Into the Abyss. Ek paketin çıkış tarihi bile belli oldu. Mayıs ayı içerisinde resmen çıkışını gerçekleştirecek.

Ek paket EVE Online evrenini ciddi ölçüde genişleticek. Daha önce hiç keşfedilmemiş, tehlikelerle dolu yeni bir bölgede maceralara atılacaksınız. Tehlikeli düşmanlara karşı keşifler yapacak,  alınması gereken tedbirleri belirleyip harekete geçeceksiniz. Oyunda başarılı olmak için güçlü bir mücadele ortaya koymanız gerekecek.

EVE Online için yeni ek paketin Mayıs ayında sunulmasının özel bir sebebi de bulunuyor. EVE Online serisinin 15.yılındayız. Mayıs ayında resmen 15. yılını dolduruyor. Bu sebeple ek paket özellikle Mayıs ayı içerisinde sunulacak. Ek paketin böylece indirimli bir fiyattan da satışa çıkarılacağını düşünüyoruz. Fiyatı şu an için net olarak belli değil. Gelişmeleri takip etmeyi sürdüreceğiz.

Ek paket hakkında bir video da paylaşıldı. Söz konusu videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.