Fallout 4 GOTY Büyük Bir İndirim Aldı

Fallout 4 Game of the Year Edition içeriği Steam üzerinde muazzam bir indirim aldı. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Fallout serisinin en sevilen oyunlarından biri olan Fallout 4 için zaman içerisinde yeni ek içerikler piyasaya sürüldü ve oyun zaman içerisinde daha büyük bir kitleye ulaşmayı ve daha çok beğenilmeyi başardı.

Son zamanlarda oyun fiyatlarının bir hayli pahalandığı bilinmekte olup, Türkiye’de enflasyon nedeniyle fiyatlar her geçen gün artarken zaman zaman uygulanan indirimler ile, özellikle Steam platformu üzerinde hala bazı oyunları uygun fiyatlardan almak mümkün oluyor. Fallout 4 GOTY için uygulanan indirim de yine bu imkanı sunuyor.

%67 indirim uygulandı

Steam üzerindeki normal fiyatı 349,00 TL olan Fallout 4 Game of the Year Edition içeriği için %67 oranında büyük bir indirim uygulandı. Böylece içeriğin yeni fiyatı yalnızca 115,17 TL oldu. Uygulanan bu indirim 30 Ağustos gününe kadar geçerliliğini sürdürecek olup, ardından oyun tekrar eski fiyatına dönecek.

Fallout 4 Game of the Year Edition içeriğinde ana oyun ve ana oyun için çıkan ek içerikler yer almakta olup, tüm Fallout 4 içeriğinden yararlanmak isteyen oyuncuların Fallout 4 Game of the Year Edition paketini satın almasını öneriyoruz.

Cevap bırakın