Fallout Miami, Fallout Heyecanınızı Başka Bir Boyuta Taşıyacak

Fallout 4 oyunu için geliştirilen özel Fallout Miami modu, oyunculara heyecan dolu anlar yaşatacak. Bağımsız bir ekip tarafından geliştirilen mod hakkında bir tanıtım videosu yayınlandı.

Fallout serisi uzun yıllardan beri oyuncular için çok büyük anlam ifade ediyor. İlk oyunu çok uzun yıllar önce çıktı ve döneminin imkanları nedeniyle iki boyutlu yapıdaydı ve grafiksel olarak şu anki oyunlarla karşılaştırılamayacak düzeydeydi. Fakat zamanla Fallout serisi, teknolojinin gelişimi ile birlikte grafiksel açıdan da en iddialı oyunlardan biri haline geldi.

Son piyasaya sürülen Fallout 4 o kadar sevildi ki çıkışının üzerinden uzun zaman geçmiş olmasına rağmen hala oyun için yeni modlar çıkarılıyor. Fallout Miami modu da buna çok güzel bir örnek teşkil ediyor. Bağımsız bir ekip tarafından bir süredir Miami modu hazırlanıyor. Bu mod isminden de anlayabileceğiniz üzere Miami’yi oyuna dahil ediyor. Pek çok açıdan tamamiyle Miami atmosferine giren oyun, böylece Fallout atmosferini çok daha farklı algılamanızı sağlıyor.

Modda şehir birden fazla bölüme ayrılmakta. Bu bölümlerin her birinin kendisine has özellikleri bulunmakta. Mod ile birlikte oyuna pek çok yeni görev ve yeni bir zorluk derecesi de geliyor.

Modun nasıl gözüktüğünü merak edenler için geliştiricileri tarafından bir fragman yayınlanmış. Aşağıdan izleyebilirsiniz.