Far Cry 4 Görülmemiş Bir İndirim Aldı

Dünyanın en ünlü oyun serilerinden biri olarak gösterilen Far Cry’ın dördüncü oyunu indirime girdi. Far Cry 4 Steam üzerinde yüzde 60 indirim aldı.

En ünlü oyun şirketlerinden biri olan Ubisoft, geçtiğimiz haftalarda Far Cry 5 oyununu piyasaya sürerek dikkatleri bir anda üzerine toplamıştı. Far Cry 5 genel olarak beğenilen bir oyun olmuştu. Fakat Far Cry 5’in fiyatı o kadar pahalı ki pek çok oyuncunun alması mümkün değil. Fakat isterseniz serinin bir başka oyunu olan Far Cry 4’ü şu an çok uygun fiyattan satın alabilirsiniz.

Normalde Steam’de 105.00 TL’den satılan oyun, şu an 105.00 TL yerine 42.00 TL ödenerek satın alınabiliyor.  Tam yüzde 60 indirim gerçekleştirildi ve bu indirim bir hafta kadar sürecek. 14 Mayıs akşamına kadar yüzde 60 indirimle satın alabileceksiniz. Ardından oyun tekrar eski fiyatından satılmaya başlanacak.  Öte yandan serinin son oyunu olan Far Cry 5’i satın almak isterseniz de Steam üzerinden 209.00 TL’den satın alabilirsiniz.

Far Cry 4, oyuncuya açık dünya teması sunabilen bir oyun olmasının yanı sıra aksiyon, çatışma sahneleriyle de büyülüyor. Hem özgür olarak seyahatler yapabiliyor, hem de isterseniz düşmanlarınızla çatışabiliyorsunuz. Oyunu özel kılan noktalardan biri de bu. Yapacak pek çok yan görev de var ve böylece canınız kolay kolay sıkılmıyor.