Firewatch’ın Fiyatı 1 Dolar’a İndi!

Alanının en iyi oyunlarından biri olan Firewatch için büyük çaplı bir Steam indirimi uygulandı. Böylece Firewatch oyununa yalnızca 1 Dolar ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Steam üzerinde uygulanan Dolar fiyatlandırması nedeniyle artık oyunları Dolar bazında listeleyip elde edebiliyorsunuz. Bu da Steam’in açıkçası son zamanlarda gözden düşmesine neden oldu. Ancak yine de platform zaman zaman büyük indirim fırsatları sağlıyor.

Oyun kategorisinin başarılı yapımlarından biri olarak bilinen Firewatch, Steam üzerinde büyük çaplı bir indirime girdi. Platform üzerindeki normal fiyatı 10,49 Dolar olan oyuna %90 oranında indirim uygulandı. Bu sayede video oyununun fiyatı 10 Ocak akşamına kadar yalnızca 1,4 Dolar oldu. Gerçekleştirilen indirim kapsamında oldukça uygun bir fiyata kaliteli bir yürüme simülasyonuna sahip olabilirsiniz.

Firewatch Hakkında

Henry isimli ana karakterimiz ile Wyoming kırsalında yangın gözetleme işi yapabilmek için kargaşa dolu yaşamınızı bir kenara bırakıp işe başlıyorsunuz. Bir dağın tepesindeki kulede duman çıkan bir yer olup olmadığına bakıyor, bu bağlamda alanın güvenliğini gözetiyorsunuz ve Delilah isimli şefinizle el telsiziniz ile iletişim kuruyorsunuz. Normal bir şekilde görevinizi yaparken bir gün bir anormallik farkediyor ve böylece farklı bir serüvene başlıyorsunuz.

Cevap bırakın