For Honor Yeni Haritasına Kavuşuyor!

For Honor oyuncularına müjdemiz var. For Honor için önümüzdeki hafta oyuna yeni bir harita dahil eden güncelleme paylaşılacak. Böylece yeni sezon için start verilecek.

Popüler savaş oyunlarından biri olarak yoluna devam eden For Honor, ilk piyasaya sürüldüğünde biraz eleştirilmişti. Nedeni ise oyunun hikaye modlu değil de çoklu oyuncu modu ağırlıkta olmak üzere piyasaya sürülmesiydi. Bu pek çok oyuncu için hayal kırıklığına neden olsada çoklu oyuncu modunu oynamayı daha çok seven oyuncuları da memnun etmişti. Oyunda orta çağ döneminde yaşayan bir savaşçısınız ve karşınıza çıkan rakipleri öldürmeniz gerekiyor. Çoklu oyuncu modunda 1vs1 özelliği bulunuyor ve böylece tıpkı sizin gibi diğer oyunculara karşı düellolar yapabiliyorsunuz.

Ubisoft, yedinci sezon için şimdi yeni bir güncelleme hazırlıyor. Bu güncellemenin en belirgin özelliği oyuna yeni bir harita ekeyecek olması. Her ne kadar bu harita ile ilgili olarak pek bilgi paylaşılmamış olsada oyuncuların büyük bir heyecan ve bekleyiş içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Tıpkı önceki haritalarda olduğu gibi kaliteli, güçlü grafikler eşliğinde bol bol aksiyona şahit olacağız.

Güncellemenin tarihi de paylaşıldı. For Honor güncellemesi 2 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek. Eğer sıkı bir For Honor oyuncusuysanız bu güncellemeden mutlaka yararlanın.

For Honor oyunu hali hazırda Steam platformu üzerinde eskisine nazaran daha uygun bir fiyattan satılıyor. Oyunun şu anki fiyatı 54.99 TL. Bu fiyatın başlangıç paketi için geçerli olduğunu, tüm For Honor içeriklerini ve ekstra avantajları içerisinde barındıran Deluxe Edition paketinin ise 339 TL olduğunu belirtelim.

For Honor Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel Core i3 550 veya seviyesinde AMD işlemci birimi
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya seviyesinde 2 GB DX11 destekli grafik kartı
  • RAM: 4 GB
  • Depolama Alanı: 40 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit