Galaxy A10S Telefonuna Yeni Bir Güncelleme Geldi

Teknoloji şirketi Samsung’un Galaxy A10S akıllı telefonu için yeni bir yazılım güncellemesi yayınlandı. İşte habere dair detaylar…

Samsung şirketi son zamanlarda orta segment akıllı telefonları için sık sık güncelleme yayınlıyor. Bu kez de Galaxy A10S akıllı telefonu için yeni bir güncelleme paylaştı. Üstelik bu güncelleme telefonu Android 10 sürümüne yükseltiyor. Yani büyük çaplı bir güncelleme olduğuna dikkat çekmek gerekiyor.

Paylaşılan güncelleme A107FXXU5BTCB yapı numarasıyla kullanıcıları karşılarken güncellemenin tek yeteneği Android 10’u sunması değil. Aynı zamanda Mart ayına dair güvenlik yamasını , OneUI 2.0 arayüzünü içerisinde barındırıyor.

Güncellemenin getirdiği başlıca özellikler ise; Gelişmiş ve yenilenen Samsung uygulamaları, yenilenen kullanıcı arayüzü, tek el kullanım modu ayarları, karanlık mod fonksiyonu, ses seviyesi kontrol sisteminde yeni değişiklikler olarak öne çıkıyor.

Kullanıcıların gelen güncellemeyi en kısa sürede uygulamaları hem daha güvenli hem de daha teknolojik bir akıllı telefonlara sahip olmaları açısından önem arz ediyoruz.

Cevap bırakın