Galaxy Buds Pro Birden Fazla Renk Seçeneğiyle Gelecek

Samsung şirketinin Galaxy serisi için sunacağı yeni kulaklığı Buds Pro’nun birden fazla renk seçeneğine sahip olduğu bilgisine ulaşıldı.

Teknoloji markalarından Samsung ülkemizde de yakından tanınıyor ve bu kez Buds Pro modeliyle kendisini gösterecek. Giyilebilir cihaz alanında iddialı ürünler sunan Samsung, bu iddiasını Buds Pro modeliyle perçinlemek istiyor.

Evan Blass kaynağından gelen sızıntılar Galaxy Buds Pro modelinin gümüş renkli bir versiyonunun daha olduğunu ortaya çıkardı. Daha önce de mor renkli bir modeli sızdırılmıştı. Bu bağlamda Galaxy Buds Pro modelinin birden fazla renk seçeneğiyle piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz.

Galaxy Buds Pro modeli TWS kulaklıklar dahilinde gelecek olup 2021 yılının ilk çeyreğinde resmi tanıtımının yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Kulaklığın aktif gürültü iptali, daha iyi ortam modu özellikleri bulunacak ve gelişmiş bir ses kalitesi sunabilecek. Buds Pro modeli Buds Live’a nazaran özellikle aktif gürültü engelleme özelliği konusunda daha baskın bir cihaz olacak. En azından sızıntılar bu yönde olup yakın zamanda yapılacak resmi tanıtım ile beraber kesin ve daha fazla bilgiye erişebileceğiz.

Cevap bırakın