Galaxy A71 Telefonu One UI Güncellemesi Aldı

Samsung’un Galaxy A71 akıllı telefonu için yeni bir One UI güncellemesi yayınlandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon alanında popüler şirketlerden biri olan Samsung hamlelerine devam ediyor. Edinilen bilgilere göre bu sefer de Galaxy A71 akıllı telefonu için yazılım güncellemesi yayınladı.

A71 akıllı telefonu için gelen yeni One UI 2.5 güncellemesi yeni kamera modlarını, her zaman açık ekran seçeneklerini, bitmojiyi ve benzeri özellikleri beraberinde getiriyor. A715FXXU3ATI8 yapı numarasına sahip olan yeni One UI 2.5 güncellemesi OTA üzerinden yayınlanıyor ve tüm A71 modellerine ulaşması birkaç gün alacak. Bu yüzden henüz telefonunuza ulaşmamış da olması muhtemel.

Özelliklerini hatırlayalım:

Telefonun ekranı 6.7 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlük sunmakta. Snapdragon 730 işlemciyle çalışan telefonda Adreno 618 GPU bulunmakta. 128 GB dahili depolama alanı yer alan telefonda olup micro SD kart ile 512 hafıza 256 GB’a kadar genişletilebiliyor.

Ekrana gömülü parmak izi okuyucusuna sahip olan telefonun Dolby Atmos desteği bulunmakta. 6 GB RAM ve 8 GB RAM seçeneklerine sahip olan telefonun 64 Megapiksellik ana arka kamerası bulunuyor ve bu kameraya 12 MP + 5 MP + MP kameralar eşlik ediyor. Telefon yazılım olarak ise Android 10 ile çalışıyor ve ilerleyen süreçte Android 11 güncellemesi alacak.

Cevap bırakın