Samsung Game Live Nedir İşlevleri Nelerdir?

Samsung Game Live’ın ne olduğunu ve ne gibi işlevlere sahip olduğunu açıklıyoruz.

Samsung Game Live, Samsung tarafından geliştirilip sunulan bir oyuncu uygulamasıdır. Şöyle ki; Bu uygulama ile mobil platformda kayıtlar yapabiliyorsunuz. Artık oyun dünyasında mobil alanda oyun kayıtları yapıp bunları Twitch, YouTube gibi ortamlara yükleyen yayıncı sayısı bir hayli çoğaldı. Fakat mobil platformda oyun kaydetmek bilgisayarda olduğu kadar kolay değil. Özellikle kasma gibi problemler baş gösteriyor ve pek de pratik bir uygulama yok. Ancak Samsung Game Live, mobil alanda oyun yayını yapmak isteyenler için çok güzel bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

Samsung Game Live ile 200 dakikaya kadar tek seferde kayıt yapabiliyorsunuz. Yüksek kalite bir kaydı göz önüne alırsak bu yaklaşık 4 GB alan demek. Yani 4 GB’a kadar kayıt yapabilmenize olanak sağlıyor.  Uygulama sayesinde sorunsuz canlı yayın kayıtları da yapabiliyorsunuz.

Samsun Game Live Her Telefona Uygun Mu?

Maalesef değil. Sadece Samsung Galaxy model telefonlarda kullanılabiliyor ve her Samsung cihaz ile de uyumlu olmuyor.

Özellikle S7, S7 Edge, S8 gibi ürünlerle tam uyumluluk sergiliyor. Giriş segment bir cihaz ile uyumluluk ve kasma problemleri yaşayabilirsiniz. Fakat üst seviye bir Galaxy cihazınız var ise ve mobil alanda oyun yayınları yapıp kaydedecek bir program arıyorsanız tavsiye ederiz.

Cevap bırakın