Galaxy A52 İçin Güvenlik Güncellemesi Çıktı

Samsung markası , Galaxy A52 akıllı telefonuna yönelik olarak yeni yazılım güncellemesini yayınladı. Güncelleme cihazın güvenlik seviyesini artırıyor.

Yazılım güncellemeleri konusunda adından sıklıkla söz ettirmekte olan Samsung, ülkemizde bir hayli popüler olan Samsung telefonlarından Galaxy A52 için yeni bir yazılım güncellemesi paylaştı.

Galaxy A52 için çıkan yeni yazılım güncellemesi A525FXXU4BVB3 sürüm numarasına sahip olup, güncelleme Şubat 2022 güvenlik yamasını da içerisinde barındırmakta. Aynı zamanda güncelleme Samsung ve Android akıllı telefonlarda keşfedilmiş olan 60’ın üzerinde güvenlik açığını düzeltmekte. Bu nedenle güncellemenin uygulanması daha sağlıklı bir telefon kullanımı için oldukça önemli.

Yazılım güncellemesi kademeli bir şekilde dağıtılmakta olup şu ana kadar Libya, Fas, Pakistan, Tunus Afganistan gibi ülkelere ulaşmış durumda. Galaxy A52 telefonuna sahipseniz Ayarlar menüsü içerisinden manuel kontrol sağlayarak güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

Galaxy A52 fiyatı ve özellikleri

Galaxy A52 akıllı telefonu ülkemizde şu an 5600 TL seviyesinden satılmakta olup, bundan iki ay önce 4000 TL’den alınabiliyordu.  Telefonun 6.5 inç büyüklüğünde Full HD+ ekranı bulunmakta ve cihaz 90 Hz ekrana sahip. Sekiz çekirdekli Snapdragon 720G işlemciye yer verilen akıllı telefonda stereo hoparlör, IP67 suya – toza karşı dayanıklılık gibi ek özellikler bulunuyor.

Cevap bırakın