Galaxy S8 Akıllı Telefonuna Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Dünyanın en önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Samsung, Galaxy S8 akıllı telefonuyla da epey konuşulmuştu. Son bilgilere göre telefona şimdi yeni bir güncelleme geldi ve böylece çok daha fonksiyonel bir hale büründü.

Paylaşılan yeni güncelleme yalnızca Galaxy S8 telefonu için değil aynı zamanda Galaxy S8 Plus akıllı telefonu için de önem teşkil ediyor.  Güncelleme şu an iki akıllı telefona da dağıtılıyor.

Güncellemenin odak noktası ise güvenlik. Kuşkusuz ki akıllı telefonlarımızın güvenli olması son derece önemli ve bunun bilincinde olan geliştiriciler zaman zaman yeni güvenlik güncelleştirmeleri paylaşıyorlar. Bu güncellemeler Google tarafından sunulan aylık güvenlik yamalarını içerisinde barındırıyor. Şu anda da pek çok Samsung telefon Aralık ayına ait yayınlanan son güncellemeleri edinmeye başladı.

Güncellemenin arayüzde ve işletim sisteminde yer alan 40’ın üzerinde güvenlik açığını giderdiği ortaya çıktı. Güncelleme ile kararlılık geliştirmeleri, çeşitli hata düzeltmeleri sağlanıyor. Aynı zamanda pek çok gelişmiş özellik ve performans iyileştirmeleri de kullanıcılara sunuluyor.

Güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Bunun için Ayarlar > Yazılım Güncelleştirme addımlarını takip edip manuel arama komutunu verin.