Galaxy Note 8 Adım Adım Yaklaşıyor

Samsung Note 8 hazırlıklarına devam ediyor. Sadece akıllı telefon pazarında değil teknolojinin neredeyse hemen her pazarında adını duyuran teknoloji devinin bu sene akıllı telefonlarının çok daha öne çıkacağını net bir şekilde görüyoruz. İlk olarak Galaxy S8 akıllı telefonlarının tanıtımıyla beraber bu sene en büyük adımlarından birini atan teknoloji devinin şimdi ise Note 8 modeliyle kendisini göstereceğini biliyoruz. Çok daha başarılı bir akıllı telefon modeli olması beklenen Note 8 akıllı telefonlarının tanıtımı ise adım adım yaklaşıyor.

Galaxy Note 8 Basın Görselleri Görüldü

Bu kez Galaxy Note 8 akıllı telefonların tanıtımlarıyla ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. Telefonların tanıtılacağı tarih olarak zaten Ağustos sonu gösterilmekte. Bununla beraber paylaşılan görsellerde de genelde 23 Ağustos tarihi hedef gösterilmişti. Tanıtımların tam tarihi merakla beklenirken konu hakkında en net bilgiler de ortaya çıktı. Bu kez son paylaşımlarda Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının basın görselleri olduğu iddia edilen görseller paylaşıldı. Bu görsellerde de yer alan detaylarda telefonların 23 Ağustos tarihinde tanıtılacağı neredeyse kesin olarak karşımıza çıkıyor.

Galaxy Note 8

Paylaşılan yeni görsellerde ise yeni seri akıllı telefonların özellikleri hakkında yine bazı ipuçları dikkat çekiyor. Özellikle görsellerde “sonsuz ekran” ifadesinin yer alması dikkatlerden kaçmayan bir detay olarak gösterilmekte. Daha önce Galaxy S8 modelinde de kullanılan ekran tasarımının Note 8 modelinde de kullanılacağı böylelikle bir nevi kesinleşmiş oldu. Yeni akıllı telefonların ekran kısmında ise daha büyük bir ekran boyutu sunulacağı yine vurgulanan detaylar arasında.

Şimdiden ilgi odağı olmayı başaran yeni seri akıllı telefonların daha ne gibi sistemlere sahip olacağı ve tanıtımın da ne zaman yapılacağı gibi detayların ise tabi ki tanıtımda göreceğiz. 23 Ağustos tarihinde yapılacak olan tanıtımın kullanıcılara bambaşka sürprizler yaptığını da görebiliriz. Fiyat konusunda da yüksek bir aralıkta olarak olan modeli, tanıtımından sonra ülkemiz fiyatları için de ilk tahminleri de elde etmiş olacağız. Samsung etkinlikte Note 8 modeline eşlik edecek başka aksesuarlarda sunabilir. Bunu da eklemiş olalım.

Cevap bırakın