Galaxy Note 8 İçin Bu Kez Farklı Bir İddia Gündem Oldu

Sadece günler sonra tanıtılması beklenen yeni akıllı telefon serisi Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının, tanıtımlarıyla beraber merak edilen birçok sorunun da cevap bulması bekleniyor. Yeni seri akıllı telefonların kullanacağı teknolojiler konusunda ise sürekli olarak paylaşımlar yapılmaya devam ediyor. Tanıtıma kadar yeni detaylarının da ortaya çıkması beklenen akıllı telefonların gerek sistem özellikleri gerekse de tasarımları konusunda detaylı bilgiler paylaşılmaya devam ediyor. Bu süreç içerisinde en ilginç bilgi ise kutu içeriği hakkında geldi. Sahip olacağı teknolojiler bir yana dursun yeni seri akıllı telefonların kutu içeriği hakkında da bazı sürpriz bilgiler ortaya çıktı.

Galaxy Note 8 Kutu İçeriğinde Yer Alacak Detaylar

Bu iddialara göre yeni seri akıllı telefonlar Galaxy Note 8 kutudan tek başına çıkmayacak. Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının kutudan çıkış yaparken beraberinde Samsung’un özel üretimi kılıfta bulunacağı belirtildi. Samsung’un üretimiyle beraber sunulacak olan yeni telefon kılıflarının özelliklerinin neler olacağı konusunda ise bilgiler bulunmuyor.

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 tasarımlarına uygun olan ilk resmi kılıf olmasının yanı sıra kutu içeriğinde yer alması beklenen kılıfların değerlerinin yaklaşık olarak 30 dolar gibi bir aralıkta olacağı söyleniyor. Yeni seri akıllı telefonları koruma amaçlı olarak yayınlanacağı düşünülen yeni kılıfların telefonun seçilen rengiyle birebir aynı olacağı iddiası da var.

Yenilenmiş tüm özelliklerinin 23 Ağustos tarihinde belli olacağı açıklanan Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının daha ne gibi detayları olacağını da kısa süre sonra göreceğiz. Muhtemelen Samsung’un tek sürprizi de Note 8 için özel tasarlanmış olan kılıflar olmayacak. Bunun yanında hem kulaklık kısmında hem de multimedya bağlantıları kısmında da kutu içeriğinde yeni sürprizler olabilir. Bu sürprizler için beklemekten başka çare yok.

Cevap bırakın