General Order – Stay Alert Artık Ön Kayıt Aşamasında

Multiplayer tabanlı online oyun General Order – Stay Alert ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Oyun ön kayıt aşamasına alındı.

Artık multiplayer oyunlara eskisine nazaran daha büyük bir ilgi var. Buna Android cephesinde de şahit oluyoruz. Google tarafından mobil cihazlar ve tabletler için geliştirilen Android işletim sistemine özel pek çok oyun çıkarılıyor. General Order – Stay Alert oyunu da bunlardan biri. Uzun zamandır oyuncuların merakla beklediği General Order – Stay Alert için ön kayıt süreci başladı. Oyuna kaydınızı yaparak diğer oyunculardan bir adım önde olabilirsiniz.

Oyunda binlerce oyuncuya karşı mücadele etme imkanınız var. Sistem gereksinimleri yüksek değil ve böylece eski Android cihazlarda da çalıştırılabiliyor. Oyunda kendi askeri üssünüzü oluşturacak ve rakiplerinize karşı ordunuzla üstünlük kurmaya çalışacaksınız. Bunu yaparken doğru stratejik hamleleri uygulamanız gerekiyor. Oyunda hem kara hem deniz hem de hava araçlarını yönetebiliyorsunuz. Oyunun en dikkat çeken özellikleri gerçek zamanlı oluşu ve ücretsiz olması. Kaliteli bir oyun olmasına rağmen ücretsiz olarak çıkacak. Böylece oyuncular ücret ödemeden güzel bir eğlenceye sahip olacak.

Oyun üzerinde artık son değişiklikler yapılıyor. Kısa bir zaman içerisinde tamamen erişilebilir hale gelmesi bekleniyor. Bakalım Android oyunları arasında yeni bir akım oluşturmayı başarabilecek mi?