Güçlü Kablosuz TP-Link Archer VR300 Modemi Piyasaya Sürüldü

TP-Link, kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını ve hatta ofis çalışanlarının ihtiyaçlarını giderebilecek yeni bir ürünü satışa çıkardı. Archer VR300, kablosuz ağ gereksinimlerini tamamiyle karşılayabilmek için tasarlandı.

Günümüzde modemler eskisine göre biraz daha önemli. Çünkü kablosuz ağ teknolojisi artık çok daha yaygın halde. Evimizde interneti artık sadece biz değil, bizimle beraber oturan aile bireylerimiz de kullanıyor. Netice itibariyle kaliteli bir kablosuz modeme sahip olmak kullanıcı memnuniyetini de üst seviyeye çıkarıyor.

TP-Link Archer VR300 modelin yüksek hızlı ve geniş kapsama kapasiteli bir modem. 2.4 GHz’de 300 Mbps, 5 GHz’de 867 Mbps hıza ulaşabilmekte.  Modemde dört güçlü anten yer alıyor. Antenlerin temel görevi sinyallerin evin her konumuna ulaşmasını sağlayabilmek. TP-Link bu modelinde kapsama konusuna oldukça dikkat etmiş, evin veya ofisin en uç noktasından dahi rahatlıkla kullanılabilmesini amaçlamış.

Modemin kolay ve modern bir arayüzü bulunmakta. Bu arayüz özellikle kurulum ve güvenlik konularında kullanıcılara yardımcı olabiliyor. Modem ile birlikte ebeveyn kontrolü, erişim kontrolü gibi özellikleri kullanabiliyorsunuz. Bunlar sayesinde evinizdeki ufak yaştaki çocukların internet kullanımını denetleyebiliyorsunuz.

TP-Link Archer VR300’ün ülkemizde satışa çıktığı fiyat da belli oldu. Cihazın fiyatı KDV dahil 369 TL. Yakında pek çok perakende satış mağazasına gelecektir.