Yeni Archer C60 Ev Kullanıcıları İçin En İyisini Sunmaya Geldi

Modem dünyasına bir yeni ürün daha eklendi. Tp-Link tarafından geliştirilen Archer C60 resmen satışa çıkarıldı. Ürün uygun fiyatına rağmen güçlü özellikleriyle dikkat çekiyor.

Archer C60 isimli yeni model resmen piyasaya sürüldü. Ev kullanıcıları için geliştirilen bu model, genel olarak evin içerisindeki her kullanıcının uzak yakın farketmeksizin güçlü sinyaller algılamasını sağlıyor. Bu özelliğinin modemi en çok öne çıkaran yanı olduğunu söyleyebiliriz.

Tam beş antenli güçlü bir algılama seviyesi olan Archer C60, çift kanallı yapısı ve hızlılığı öne çıkarabilen teknik nitelikleri ile epey dikkat çekiyor. Cihaz onilne oyuncular için de önemli avantajlar sunuyor çünkü temel görevlerinden birisi de online oyunları takılmadan çalıştırabilmek.

Archer C60’ta özel ağ korumasının bulunmasının yanı sıra aynı zamanda misafir kullanıcılar için Wi-Fi güvenliği özelliği bulunuyor. Bu özellik, evinizdeki misafirlere modem şifrenizi paylaşadam internetinizden kullanmalarına izin vermek şeklinde işliyor. Böylece misafirler kontrollü olarak internet kullanıyor ve şifrenizi bilmiyorlar.

Ürün şu an Türkiye’de 245 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile yerini aldı. Fakat daha uygun fiyatlara satan mağazalar da var. Google üzerinde ufak bir araştırma yaparak size en uygun mağazadan alışverişinizi yapabilirsiniz.