Sim Kart Destekli Hızlı Modem Archer MR400 Satışa Çıktı

TP-Link, Archer serisini yeni MR400 ile renklendirdi. Archer MR400 modemi satışa çıkarıldı. Cihaz üstün özellikleriyle dikkat çekiyor. 

MR400, Türkiye pazarında 900 TL ile 1000 TL arası fiyatlardan satışa çıkarıldı. Sahip olduğu özellikler bakımından üst seviye olan modem, fiyat tarafında da bunu fazlasıyla ortaya koyuyor. Cihazın fiyatı normal bir modeme göre epey pahalı.

TP-Link Archer MR400 siyah şık bir tasarıma sahip. Hem ev hem ofis ortamları için geliştirilmiş olan modem, hemen hemen her konumda çok iyi bir hız ve sinyal ağı sunuyor. Wi-Fi özelliği epey güçlü olan modem, çok uzaktaki konumlara bile sinyal gönderebiliyor.

Modemin bir enteresan özelliği ise Sim Kart takılabilmesi. Normalde Sim Kart takılan modemlere çok alışık değiliz ancak MR400’de böyle bir özellik var. Cihaz 4G LTE teknolojisini tam anlamıyla destekliyor. 4G LTE ile 150 Mb/s indirme hızı ile dudak uçaklatan modem, filmleri yüksek çözünürlüklerde kesintisiz bir şekilde izlemenize, çok hızlı dosya indirmenize yarıyor.

Genellikle TP-Link modemlerde bu tarz açıklara rastlıyoruz.  Her ne kadar şu an önemli ölçüde bir güvenlik testi bulunmasada Archer MR400 gibi çok pahalı ve üstün özelliklere sahip bir ürünün güvenlik açığının olmadığını umut ediyoruz.