Heyecanla Beklenen ARK Park Çıkışını Gerçekleştirdi

Türkçe dil destekli ARK Park, dinozor temalı oyunları ve filmleri sevenler için çıktı. Steam üzerinde yayınlanan oyunun ideal bir fiyatı var.

Oyun dünyasına bu kez de ARK Park eklendi! Son derece eğlenceli bir oyun olan ARK Park, sıradan oyunlardan sıkılanlar için bir ferahlama noktası gibi.

ARK Park, 61.00 TL fiyat etiketi ile Steam’de yerini aldı. Dinozor temalı bir aksiyon oyunu olan ARK Park, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu bir yapıya sahip. Oyunun VR desteği bulunuyor. Böylece isteyenler VR başlığı kullanarak oyunun keyfini çıkarabiliyor.

Oyundaki amacınız tam olarak dinozorları öldürmek değil. Hayatta kalma tehlikesi içerisindeki nesli tükenecek hayvanları analiz edip rapora geçirerek genel merkezinize göndereceksiniz. Oyun hem PlayStation 4 hem de PC için çıktı. Böylece konsol sahipleri de oyundan yararlanabilir.

Oyunda bulunan dinamik hava koşulları özelliği sayesinde oyuncular kendilerini daha gerçekçi ve akan bir ortamda hissedecek. Birbirinden farklı dev canlılar sizleri bekliyor. Bu ilginç oyunu oynayabilmek için Steam mağazasını veyahut PlayStation’da oynayacaksanız PlayStation Store mağazasını ziyaret edin.