Honor Play Akıllı Telefonu Yeni Android Güncellemesiyle Tanıştı

Son zamanların en çok dikkat çeken akıllı telefonlarından biri olan Honor Play için şimdi 614 MB dosya büyüklüğüne sahip yeni bir güncelleme telefon sahipleriyle buluşturuldu. Siz de Honor Play sahibiyseniz bu güncellemeden  en kısa süre içerisinde yararlanabilirsiniz.

Akıllı telefon dünyasında birbirinden iddialı markalar yer alırken, son zamanlarda kuşkusuz en çok ön plana çıkan marka Huawei şirketinin alt markası olan Honor oldu. Honor Play akıllı telefon modeli, sahip olduğu üstün performans ile dikkat çekerken, Honor markasının da en çok beğenilen modellerinden biri oldu.

Şimdi Huawei, Honor Play akıllı telefonu için yeni bir güncelleme yayınladı. Paylaşılan güncellemenin toplam dosya boyutu 614 MB olup OTA aracılığıyla kullanıcılara dağıtılmaya başlandı. Pek çok kullanıcı güncellemeyi yapmaya başlarken, bazı kullanıcılar henüz güncellemeden yararlanamadı. Güncelleme şu an dağıtım aşamasında olduğu için bu oldukça doğal.  Dağıtımın tamamlanması iki haftayı bulabilir.

Telefon için sunulan güncelleme rutin güvenlik iyileştirmelerinin yanı sıra bazı yenilikler sunuyor. Cihaz WeChat parmak izi ödeme sistemine sahip oluyor ve WLAN tarafında yer alan sorunlar çözüme kavuşturuluyor. Eğer Play sahibiyseniz bu önemli güncellemeden en kısa sürede yararlanmanızı öneririz.