HTC İki Telefonuna Birden Güncelleme Yayınladı

Yazılım güncellemeleri konusunda biraz zayıf kalan HTC, bunu HTC U11 ve U11+ akıllı telefonları için yayınladığı yeni güncellemeyle telafi etmek istiyor.

Akıllı telefon kategorisinde en köklü markalardan biri olmasına rağmen günümüzde eski önemini kaybeden HTC, buna rağmen pes etmiyor. Şirket pek çok telefonu için güncelleme yayınlamaya çalışıyor ancak bazı telefonlar adına çok geç kalındığını söyleyebiliriz. Yinede eğer U11 veya U11+ sahibiyseniz sizin için oldukça önemli bir güvenlik güncellemesinin yayınlandığını belirtelim.

U11 modeli için paylaşılan güncelleme 677 MB dosya büyüklüğüne sahip olup V3.30.709.2 yapı numarasıyla gelmekte. Güncelleme önemli iyileştirmeler sunmakta. Örneğin pil ömründen tasarruf sağlıyor ve güvenlik seviyesini iyileştiriyor. Aynı zamanda otomatik parlaklık ayarlama, pil kullanım işlevi gibi çeşitli özellikler getiriyor.

U11+ akıllı telefonu için yayınlanan güncelleme ise 774 MB dosya büyüklüğüne sahip olup 2.20.709.2 yapı numarasıyla geliyor. Güncelleme aynı zamanda güvenlik düzeyini arttırıyor ve internet erişiminin iyileştirilmesini sağlıyor. Bluetooth bağlantısında da iyileştirme yapıldığını belirtelim.

Netice itibariyle eğer U11 veya U11+ telefonlarından birine sahipseniz çıkan bu güncellemelerin telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmenizi, eğer ulaştıysa en kısa sürede güncellemenizi tavsiye ederiz.

Cevap bırakın